דלג לתוכן המרכזי
logo
Zen Energy > שווה קריאה והאזנה > דלק ישראל תפרוס 40 עמדות טעינה חשמליות בתחנות הדלק שלה ברחבי הארץ
מן התקשורת

דלק ישראל תפרוס 40 עמדות טעינה חשמליות בתחנות הדלק שלה ברחבי הארץ

ZEN ENERGY ודלק, חברת הדלק הישראלית, חתמו על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי, במסגרתו יקימו עמדות טעינה מהירה בתחנות מרכזיות של דלק ברחבי הארץ.

בשלב הראשון יוקמו 40 עמדות טעינה ב-40 תחנות מרכזיות של דלק אשר נבחרו לפי מיקומן בצירי תנועה ראשיים כגון: תחנת דלק אפיקים הממוקמת בסמוך לכביש 90, תחנת דלק נאות חובב הממוקמת על כביש 40 ועוד עם אופציה לפרישת עמדות טעינה נוספות בהמשך.

עמדות הטעינה מיוצרות ע"י חברת SIEMENS הינן אוניברסאליות, קלות ונוחות לתפעול. העמדות יהיו בהספקים של  160KW. עלות הטעינה המהירה תהיה תחרותית ותאפשר טעינה של כ 70% מתכולת הסוללה בכ-15 דקות.עמדה ראשונה הוקמה בתחנת הדלק מצפה רמון.

יורם איל, מנכ"ל דלק ישראל אמר היום:

"כחלק מאסטרטגיית החברה, אנו שואפים לספק לצרכנים מגוון רחב של מוצרים וכחלק מהמהפך שעובר שוק הרכב לתחבורה חכמה, חסכונית ונקיה, ראינו לנכון לחבור לקבוצת זוקו ולחדור לשוק הטעינה החשמלית. המטרה היא לתת לנהגים מענה מכלל העולמות שמציעה קבוצת דלק: תדלוק, חנויות נוחות וקפה".

יוסי עזריה מנכ"ל ZEN ENERGY אמר היום:

השנים הקרובות יהיו שנות הצמיחה המשמעותית בכניסת הרכב החשמלי וההיערכות בהיבט תשתית הטעינה מתבקשת ברמה הלאומית. ההסכם עם חברת דלק הינו אסטרטגי ומצטרף ללקוחות נוספים אשר בחרו בשיתוף פעולה עם ZEN ENERGY בתחום זה. אנחנו מודים לחברת דלק על האמון ויוצאים לשיתוף פעולה ארוך טווח להקמה של עמדות איכותיות וביצוע הפרויקטים בסטנדרטיים הגבוהים ביותר. החברות יבצעו בחינה מתמדת של היצע הטכנולוגיה על מנת להעניק ללקוחות את השירות המיטבי והמהיר בטעינת הרכבים החשמליים.

 

ינואר, 2022